Privātā klīnika – draugs vai ienaidnieks?

Neatbildiet uz šo jautājumu, kamēr neesat izlasījis šo rakstu. Mēs jums pastāstīsim, vai privāta klīnika patiešām palīdz iedzīvotājiem pagarināt dzīves ilgumu.

Daudzi cilvēki domā, ka ārstu galvenais uzdevums ir ārstēt slimības. Ķirurgs ir vajadzīgs tikai traumu gadījumā, otolaringologs – vīrusu infekciju komplikāciju gadījumā, bet ortopēds – nopietnu kustību problēmu gadījumā. Tā nav pilnīga taisnība. Vispirms un galvenokārt ārstu mērķis ir slimību profilakse. Viņi vēlas mainīt cilvēka attieksmi pret savu veselību.

Mūsu medicīnas centrs ir apņēmies ievērot četrus svarīgus principus, kas palīdz uzlabot mūsu pacientu dzīvi.

Rūpēties par sevi ir lieliski!

Privātā medicīnas centra apmeklējums ir patīkama pieredze! Mūsu administratori palīdzēs jums izvēlēties ērtu tikšanās laiku un atbildēs uz visiem jautājumiem, piemēram, ko ārstē endokrinologs vai kad jāierodas pie dermatologa. Un jūs varat uzslavēt sevi par rūpēm par savu veselību, priecāties par atbildīgu attieksmi pret sevi un savu ķermeni. Tas noteikti atmaksāsies – jūs mazāk slimosiet, un ārsts jums būs nepieciešams tikai profilaktisku vizīšu laikā.

Pieraksts uz vizīti medicīnas centrā ir ieguldījums sevī.

Protams, kardiologi, reimatologi, proktologi, dermatologi un citi ārsti pieņem pacientus ne tikai privātklīnikās. Arī valsts medicīnas centri Rīgā pieņem pacientus, taču Jūs noteikti novērtēsiet mūsu klīnikas augstos standartus, uzmanību katram pacientam un mūsu ārstu kvalifikāciju. Ieguldījumi veselībā atmaksājas ar daudziem pilnvērtīgas un laimīgas dzīves gadiem.

Slimību profilakse ir svarīga

Tieši ar to ārsti sāk sniegt ieteikumus mūsu medicīnas centrā. Mūsu mērķis ir panākt, lai jūs slimotu retāk. Tāpēc vispirms imunologs sniegs ieteikumus, kā paaugstināt imunitāti, urologs – kā saglabāt vīriešu veselību, kardiologs – kā novērst ar vecumu saistītas sirds problēmas, bet podologs pastāstīs, kā izvairīties no problēmām ar nagu plāksnīšu sēnīti.

Veselīgs dzīvesveids ir ilgmūžības atslēga

Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēki, kuri ievēro veselīgu dzīvesveidu, retāk slimo un ilgāk dzīvo. Ikviens ir dzirdējis vispārīgos ieteikumus – vairāk kustēties, ēst sabalansētu uzturu un gulēt, taču mūsu ārsti pārzina vecuma nianses un saprot, kādi procesi notiek organismā. Viņi sniegs ieteikumus par to, kas ir svarīgi jūsu vecumā. Kā pielāgot uzturu, kādām fiziskām aktivitātēm dot priekšroku, kādus vitamīnus lietot un kādus izmeklējumus veikt. Ārsts ņems vērā jūsu ģimenes vēsturi un dzīvesveidu un ieteiks apmeklēt specializētus speciālistus. Piemēram, ja jūsu ģimenē ir radinieki ar onkoloģiskām slimībām, jums var būt nepieciešams radiologs.  Viņš veiks diagnostiku, jo radioloģija onkoloģijā palīdz diagnosticēt vēža slimības un laikus palīdzēt pacientam. Ja jums darbā visu laiku jāsēž un ir gremošanas problēmas, jums ieteiks izmeklēt proktologs, lai novērstu nopietnas komplikācijas. Ja vecākiem ir smagas alerģijas, pediatrs ieteiks mammai un bērnam pierakstīties pie alergologa, lai izvairītos no pēkšņām lēkmēm. Mūsu ārsti zina, ka profilakse un savlaicīga izmeklēšana vienmēr ir labāk nekā negaidīta ārstēšana.

Privātā klīnika Rīgā – tas ir jūsu draugs un palīgs veselības saglabāšanā un aktīvā ilgdzīvošanā.

Pierakstīties

    Scroll to Top