Mūsdienīgas ārstēšanas metodes – Consilium Medicum klīnika

Mūsdienu hronisku slimību ārstēšanas metodes: jaunas perspektīvas pacientiem

Consilium Medicum klīnika seko līdzi inovatīvām tehnoloģijām cīņā pret hroniskām slimībām. Mēs jums pastāstīsim par svarīgākajiem un daudzsološākajiem projektiem, kas atrodami Rīgā.

Telemedicīna

Tā ir mūsdienīga pieeja pacientu ārstēšanai, kuriem nepieciešams uzturēt kontaktu ar ārstu un saņemt ātras konsultācijas. Tas ir īpaši svarīgi hronisku slimību paasinājumu gadījumā. Ārsts veic diagnostiku un nosaka ārstēšanu tiešsaistes konsultāciju režīmā. Jūs to varat saņemt ātri, un jums nemaz nav jāatrodas Rīgā. Jūs varat dzīvot jebkurā citā pilsētā, un klīnika var atrasties desmitiem kilometru attālumā no jums. Tehnoloģiju attīstība un ātrgaitas internets noteikti padarīs telemedicīnu pieejamu ikvienam.

Psihoterapija

Daudzi cilvēki nepietiekami novērtē garīgās labsajūtas nozīmi slimības ārstēšanā. Cilvēka veselība ir ne tikai viņa fiziskais stāvoklis, bet arī emocionālā labsajūta. Pieredze liecina, ka kvalificēts psihologs un psihoterapeits palīdz tikt galā ar stresu, novērst destruktīvas domas un smagas raizes. Tas viss palielina vispārējo organisma izturību, palīdzot vieglāk saslimt un ātrāk atveseļoties. Psihiatrs var būt nepieciešams cilvēkiem, kuriem ir diagnosticēta onkoloģiska slimība vai slimība ir nonākusi remisijā. Kamēr onkologs cīnās ar pamatslimību, psihiatrs var palīdzēt ar depresiju, kas bieži tiek diagnosticēta onkoloģijas pacientiem.

Mūsdienu farmakoloģija

Consilium Medicum ārsti seko līdzi jaunākajiem sasniegumiem farmakoloģijā un cenšas atrast efektīvākos ārstēšanas veidus. Mēs īpaši rūpīgi sekojam līdzi nanotehnoloģijām farmakoloģijā. Nanotehnoloģijas palīdz radīt sīkas daļiņas, kas ir mazākas par 100 nanometriem. Tās uzlabo zāļu iedarbību un mazina zāļu blakusparādības, kas ir ārkārtīgi svarīgi pacientiem ar hroniskām slimībām, kad jau izvēlētie ārstēšanas režīmi pārstāj darboties un ir jāatrod jauni.

Diagnostikas tehnoloģijas

Diagnostika ir tieši saistīta ar ārstēšanu, jo ātrāka un precīzāka ir diagnostika, jo ātrāka ir atveseļošanās. Tādas metodes kā mūsdienīgs digitālais rentgens, magnētiskā rezonanse, endoskopija, augstas precizitātes ginekoloģiskā ultrasonogrāfija palīdz ārstiem pēc iespējas precīzāk diagnosticēt, bet hronisku slimību gadījumā – dinamikā uzraudzīt stāvokļa izmaiņas.

Visaptverošs autoimunitātes novērtējums

Šī metode ir īpaši efektīva hronisku autoimūnu slimību ārstēšanā. Tās ir reimatoīdais artrīts, multiplā skleroze, diabēts, psoriāze un citas slimības. Mūsdienu imunoloģija neaprobežojas ar to, ka ārsts veic pamata analīzi un nozīmē ārstēšanu. Tagad pacientam ir iespējams sastādīt autoimūno karti. To sagatavo imunologs, un mūsu pacienti Rīgā sniedz labas atsauksmes par šo tehnoloģiju. Metode palīdz precīzi novērtēt iekaisuma procesa pašreizējo stadiju, nozīmēt ārstēšanu un uzraudzīt slimības dinamiku.

Consilium Medicum seko līdzi jaunākajām tendencēm medicīnā un pielieto labākās metodes.

Pierakstīties

    Scroll to Top