Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Vai Jūs ciešat no alerģijas pret pļavas zāļu ziedputekšņiem?

"UniKLĪNIKA" aicina no 18 līdz 65 gadus vecus pacientus, kuri cieš no graudzāļu putekšņu izraisīta alerģiska siena drudža, piedalīties jaunā hiposensibilizācijas pētījumā. Šīs hiposensibilizācijas metodes jaunā īpatnība ir iekšķīgi lietojamu graudzāļu putekšņus saturošu kapsulu lietošana. Pastāv uzskats, ka šāds terapijas veids, salīdzinot ar preparāta lietošanu zem mēles, retāk izraisa nevēlamas blakusparadības un, salīdzinot ar terapiju ar injicējamiem preparātiem, aizņem mazāk laika. Pētījuma mērķis ir vājināt siena drudža simptomus, pirms pļavas zāļu ziedputekšņu sezonas, kā arī tās laikā lietojot pļavas zāļu ziedputekšņus saturošas kapsulas.

Līdztekus pretalerģijas zālēm pētījuma dalībnieki saņems finansiālu kompensāciju, kas ietvers transporta izdevumu apmaksu.

Pētījums ir sācies 2007. gada novembrī un ilgs līdz 2008. gada septembra sākumam/vidum. Ja menētais Jūs interesē, Jūs pa tālr. +371 6 7 50 50 47 varat sazināties ar dr. J.Kondratiško vai dr. M.Bukovski.

Ir nepieciešami šādiem kritērijiem atbilstoši pacienti:

  • No 18 līdz 65 gadus veci pieaugušie cilveki
  • Pacienta slimības vēsture ir vismaz 2 gadus ilgstošs pļavas zāļu ziedputekšņu izraisīts siena drudzis
  • Pēdējo 2 gadu laikā siena drudža simptomu atvieglošnai ir lietotas zāles (antihistamīna līdzekļi, deguna aerosoli, acu pilieni)
  • Pēdējo 3 gadu laikā nav veikta hiposensibilizācija pret pļavas zāļu ziedputekšņu alergēniem
  • Pašlaik netiek veikta hiposensibilizācija pret citiem alergēniem

Šo pētījumu ir sankcionējusi vietēja Zāļu klīnisko pētījumu Ētikas komiteja un Zāļu valsts aģentūra. Pētījumu ir sagatavojis Curalogic A/S, Dānija.

Куки