Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Sekss, kā dzīves neatņemama sastāvdaļa! (zinātniska pieeja problēmai).

Šā gada decembrī, Londonā, Uniklīnika piedalījās Eiropas Seksoloģiskās Medicīnas asociācijas organizētajā kongresā, kurš bija veltīts vīriešu un sieviešu seksuālajai veselībai. Šis neapšaubāmi bija zinātniski reprezentatīvākais simpozijs šajā gadā, kurā tika izvērtētas jaunākās pieejas erektīlās disfunkcijas (ED), priekšlaicīgas ejakulācijas, hormonālās nepietiekamības un citu problēmu diagnostikai un ārstēšanai.

Pasaules vadošie speciālisti prof. F. Montorsi (Itālija), prof. H. Porsts (Vācija), prof. J. Šens (Izraēla) un citi dalījās seksoloģisko problēmu ārstēšanas pieredzē, prezentēja salīdzinošus datus par farmakoterapeitisko līdzekļu efektivitāti, it īpaši pievēršoties fosfodiesterāzes inhibītoru (PDE) un prolongētā testosterona (testogēls un Nebido) priekšrocībām hroniska prostatīta ārstēšanā.

Uniklīkas speciālisti aktīvi piedalījās praktiskajos semināros, kuros tika aplūkoti jaunākie aspekti dzimumlocekļa protežēšanā un rekonstruktīvajā intīmajā ķirurģijā.
Uniklīnikas ārsti tika uzņemti Eiropas Seksoloģiskās Medicīnas asociācijā.

Noslēgumā vēlamies secināt, ka kongress lieku reizi apstiprināja cik tālu ir attīstījusies medicīna seksoloģijā un galvenais, ka mūsdienu pasaulē pilnvērtīga dzīves kvalitāte nav iedomājama, bez seksuālās veselības. Mēs, savukārt, esam gatavi palīdzēt visiem, kas vēlas dzīvot aktīvu, seksuāli pilnvērtīgu dzīvi.

Fotogrāfijā Uniklīkas direktors dr. D. Ivanovs – Loškanovs un urologs dr. A. Menis, viesnīcas Hilton vestibilā.

Куки