Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

UniKLINIKA atver jaunu mājas lapu

Kopš 2004.gada 1.septembrī darbu sākusi jauna medicīnas centra UniKLINIKA mājas lapa - www.uniklinika.lv. Tās izstrāde ilga dažus mēnešus. Salīdzinot ar iepriekšējo variantu, informācijas apjoms pieaudzis trīs reizes. Galvenā atšķirība – mājas lapa ir "atdzīvojusies" un kļuvusi pilnībā interaktīva.

"Mūsu klīnika vienmēr centusies būt līdere medicīnas jomā. Bez profesionālas pieejas problēmu risināšanā tas nozīmē arī īpašu attieksmi pret cilvēkiem. Faktiski jaunā mājas lapa ir izveidota tā, lai nodrošinātu interesentiem visu nepieciešamo informāciju vienā vietā, apkopotā un saprotamā veidā, - uzskata UniKLINIKA direktors, ārsts Dmitrijs Ivanovs-Loškanovs. – Mēs vēlējamies izveidot mājas lapu interesantu ne tikai cilvēkiem, kas meklē medicīnisko palīdzību, bet arī plašam Interneta lietotāju lokam. Man liekas, mums tas ir izdevies".

Projekta vadītājs Anatolijs Golubovs atzina, ka lapas izstrādes process bija ļoti sarežģīts: "Koncepcija un tehniskais risinājums nenāca viegli, taču tagad es esmu pilnīgi pārliecināts, ka tas bija visu pūļu vērts. Tas ir labākais projekts mūsu valstī šajā nozarē". Pēc web studijas Nova Media direktora Konstantīna Rukina vārdiem šīs mājas lapas izstrādē izmantotas jaunākās tehnoloģijas.

Tagad tā ir ne tikai "firmas vizītkarte" Internetā, bet regulāri aktualizēta mājas lapa, kas ļauj katram tās apmeklētājam izmantot unikālus pakalpojumus: uzdot ārstam jautājumu un saņemt atbildi, saņemt izsmeļošu informāciju par izplatītākajām slimībām, uzzināt par jaunumiem klīnikā un medicīnā, un pat noteikt sev diagnozi.

"Protams online diagnozi nevajag uztvert pārāk nopietni. Tā drīzāk ir sava veida tests, kas ļauj jums noteikt virzienu, kādā meklējams jūsu veselības problēmas risinājums. Tas ir Latvijā unikāls pakalpojums, taču pagaidām tas nespēj aizvietot vizīti un personīgu saskarsmi ar ārstu.

Ar UniKLINIKA ārstiem jūs, tāpat kā agrāk, varēsiet sazināties izmantojot online reģistrāciju. Pirms klīnikas apmeklējuma pacients var saņemt izsmeļošu informāciju par konkrētas slimības ārstēšanas metodēm UniKLINIKĀ un citas noderīgas rekomendācijas.

Esiet veseli!

Куки