Konfidencialitāte ir viens no galvenajiem Consilium Medicum darbības principiem. Mēs nekādos apstākļos nevienam nesniedzam informāciju par saviem pacientiem. Vēl jo vairāk, pacientu apmeklējumi notiek stingri noteiktos laikos un kabinetu izvietojums izslēdz pat nejaušu iespēju pacientiem satikties klīnikā. Ārsti pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta un tikai noteiktā laikā, tāpēc jums nekad nenāksies gaidīt rindā.

 

Konfidencialitātes nodrošināšana šajā mājas lapā


Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu maksimālu šīs mājas lapas apmeklētāju konfidencialitāti.

 

 

Par sikdatnes

Sīkdatnes (angļu valodā cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek pārsūtītas un saglabātas lietotāja datora cietajā diskā ar pārlūkprogrammas starpniecību, pieslēdzoties internetam. Sīkdatnes izmanto, lai savāktu un glabātu lietotāja datus pieslēguma laikā, sniedzot pieprasītos pakalpojumus. Izšķir pamata sīkdatnes un trešo personu sīkdatnes.

Pastāv vairāki sīkdatņu veidi:

Saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma (34/2002) 22. pantu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā mēs pieprasām Jūsu piekrišanu analītisko sīkdatņu izmantošanai. Tas tiek darīts mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Mēs izmantojam «Google Analytics», lai iegūtu anonīmu statistikas informāciju, piemēram, mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu. «Google Analytics» izmantoto sīkdatņu pārvaldīšanu reglamentē «Google Analytics» konfidencialitātes politika. Ja vēlaties, Jūs varat atspējot «Google Analytics» sīkdatnes.

Jūs vienmēr varat iespējot vai atspējot sīkdatnes sava datora pārlūkprogrammā.